![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13014332
*
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 januari 2020
kl 20:34:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 20:50:31
1
1.000 kr
20/1 19:31:06
2
1.100 kr
20/1 19:33:21
1
1.300 kr
20/1 20:17:08
3
1.500 kr
20/1 20:20:34
1
1.500 kr
20/1 20:20:34
3
1.500 kr (Budbetjänt)
20/1 20:29:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Kondition: saknar ram
Läs om budbetjänten
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/1 20:50:31 | 1 | 1.000 kr |
20/1 19:31:06 | 2 | 1.100 kr |
20/1 19:33:21 | 1 | 1.300 kr |
20/1 20:17:08 | 3 | 1.500 kr |
20/1 20:20:34 | 1 | 1.500 kr |
20/1 20:20:34 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
20/1 20:29:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19